KONST / Litografier / Färglitografi 15396209
nr 1539 6209
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Figur, tryckt signatur, färglitografi, yttermått inklusive ram: 30x21 cm. Ej signerad
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:19:00
4/5 09:52:01
700 kr
8/5 20:02:36
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg