KONST / Oljemålningar / Oljemålning/blandteknik 17513028
*
nr 1751 3028
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning/blandteknik, Signerad, daterad -15, ansikte med glitter "Nagy", Olja på duk. 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 15 december 2025
kl 18:03:41
- Konstnär/Designer
Claire View
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
Läs mer om Claire View
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blandteknik claire view kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8075 Oljemålning
Mats HÃ¥dell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:27
-
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06
-
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
*
Claire View
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
Läs mer om Claire View
nr 1751 3028
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning/blandteknik, Signerad, daterad -15, ansikte med glitter "Nagy", Olja på duk. 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 december 2025 |
- Konstnär/Designer
Claire View
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.Läs mer om Claire View
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blandteknik claire view kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8075 Oljemålning
Mats HÃ¥dell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:27 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06 -
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05



