KONST / Litografier / Färglitografi 14114205
nr 1411 4205
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/20, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 52x33cm, yttermått inklusive ram: 73x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:34:04
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg