KONST / Litografier / Färglitografi 14823034
nr 1482 3034
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Lars Pirak (f. 1932), Sverige. "Biegga Njunni". Signerad, numrerad 201/350. Färglitografi, bildmått: 17x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x32 cm
Kondition: ej glas
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:49:35
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak