BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa/skulptur 10582419
nr 1058 2419
Bordslampa/skulptur
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:15:01
100 kr
150 kr
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
600 kr