KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7278478
nr 727 8478
Tidigt 1800-tal, sjölandskap, osignerad, ramens innermått: 22x29
Kondition: målad på ekpannå, samtida ram
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:23:41
300 kr
350 kr