KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7278478

nr 727 8478

Tidigt 1800-tal, sjölandskap, osignerad, ramens innermått: 22x29

Kondition: målad på ekpannå, samtida ram

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 november 2011
kl 18:23:41