MISCELLANEOUS / Toys / Rocking horse 12577160

nr 1257 7160

ROCKING HORSE

19th century. Height: 85 cm, wear, damages.

1800-tal. Höjd: 85 cm

Condition: slitage, skador

2600

SEK 2000

Monday May 27 2019
at 18:04:23

27/5 17:59:23 1      Vinnande bud