KONST / Litografier / Färglitografi 16306174
nr 1630 6174
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige, färglitografi, daterad. Signerad, numrerad 69/90, Bladets mått: 58x77 cm, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:40:00
1/7 16:39:21
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd