KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12894153
nr 1289 4153
Blandteknik
Sylvia Strindberg, figurer, signerad, 23x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:30:13
600 kr