KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7416310
nr 741 6310
Akvarell
Siri Stening, Katarina k: a, signerad, motivets mått: 32x25
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:37:03
150 kr
250 kr