ART / Lithographs / Litograph in colors 12342057
nr 1234 2057
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Sweden. "Fredman Epistlar med Bilder av Peter Dahl", löst blad, signerat, sheet: 62x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. "Fredman Epistlar med Bilder av Peter Dahl", löst blad, signerat, bladets mått: 62x45
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
Withdrawn
Monday February 11 2019
at 20:52:51