MÖBLER / Bord / Soffbord 11587054

nr 1158 7054

Soffbord

Gustaviansk stil, Mässingsdekor, diameter: 90, höjd: 60 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 januari 2018
kl 19:05:42

Den Gustavianska stilen