MÖBLER / Bord / Soffbord 11587054
nr 1158 7054
Soffbord
Gustaviansk stil, Mässingsdekor, diameter: 90, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:05:42
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Den Gustavianska stilen