KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16694478

nr 1669 4478

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad SB, ko på grönbete, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm

Utrop:

600 kr

måndag 16 december 2024
kl 18:05:54