KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10515015

nr 1051 5015

Akvarell

Fritz Björklund, Norrtull, signerad 1922, 30x48

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 20:07:05

  • Tema
  • 22 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv