KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14103238

nr 1410 3238

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

"Huset I". Signerad, akvarell. Bildmått: 13x10 cm, yttermått inklusive ram: 30x23 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:08:24

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson