KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14103238
nr 1410 3238
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
"Huset I". Signerad, akvarell. Bildmått: 13x10 cm, yttermått inklusive ram: 30x23 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:08:24
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson