KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391232

nr 1139 1232

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Etsning, Carl Larsson (1853-1919), signerad, motivet: 29,5x22,5

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 18:47:31

21/10 10:32:29 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 okt

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson