KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5428042

nr 542 8042

Blandteknik

signerad OH -58, Olle Hjortzberg, Gul ros, 20x16

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.700 kr

måndag 22 september 2008