KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16415044
nr 1641 5044
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv "Ljung i gråväder". Signerad, daterad 1949. Olja på duk, 80x114 cm, yttermått inklusive ram: 85x124 cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:31:53
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström