ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 4482155

nr 448 2155

Blandteknik

Lenght: ()

Einar Forseth (1892-1982), skiss Svenska Handelsbanken Stockholm 1958, glasmålning och emalj, signerad, 29 x 14 cm

Yes

100

SEK 850

Monday January 29 2007
at 16:00:01

  • Thema-auction
  • Jan 29

50-tal

"Terma" och "Spisa Ribb" (1955

Read more about 50-tal