KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474355

nr 1547 4355

Oidentifierad konstnär. Signerad, marint motiv, Danmark. Olja på pannå, 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x43 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 12 juni 2023
kl 18:57:28