KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14997145
nr 1499 7145
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade. Olja på pannå, 15x20-24x35 cm, oramad
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
måndag 31 oktober 2022
kl 18:47:19