KONST / Litografier / Färglitografi 12555584
nr 1255 5584
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 72/90, ca 87x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:33:40
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd