KONST / Litografier / Färglitografi 14897061

nr 1489 7061

Lars Huck Hultgren

(f. 1931), Sverige

Signerad, interiör. Färglitografi, bildmått: 24x20cm, yttermått inklusive ram: 39x31,5cm

Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.

Utrop:

500 kr

måndag 12 september 2022
kl 19:08:05

Lars Huck Hultgren

Läs mer om Lars Huck Hultgren