KONST / Litografier / Grafiskt blad 14203002

nr 1420 3002

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Lamp". Signerad, numrerad 35/50. Bildmått: 60x38cm, oramat löst blad

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

500 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:24:54

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy