KONST / Litografier / Färglitografi 12332160
nr 1233 2160
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Provencalskt landskap. Signerad, numrerad 40/200, löst blad, bladets mått: 42x55
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:43:59
29/1 21:16:14
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm