KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16358235

nr 1635 8235

David Ljungdahl

(1870-1940), Sverige

Blandteknik, Stockholms ström. Signerad, daterad 1898,45x71 cm, yttermått inklusive ram: 53x80 cm

måndag 12 augusti 2024
kl 18:03:02

David Ljungdahl

Läs mer om David Ljungdahl