KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12946527
nr 1294 6527
Akvarell
Fed Andersson, stadsmotiv. Signerad, daterad -62. Motivet: 31x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:26:19
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr