KONST / Litografier / Färglitografi 11482167
nr 1148 2167
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Hundar, 51/60, signerad och daterad -83, motivet: 58x44
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:19:36
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim