GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urns 6033637
nr 603 3637
URNS
one pair, porcelain, 19th century, height: 18 (en med lagning),
1 par, porslin, 1800-tal, höjd: 18 (en med lagning)
1000
SEK 1400
Monday October 5 2009
at 18:17:59
800 kr
1.100 kr
1.300 kr