KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897234
nr 1489 7234
Oidentifierad konstnär. Signerad, öga. Olja på duk, 63x54 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:34:11
100 kr