KONST / Litografier / Färglitografi 16956120

nr 1695 6120

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Signerad, numrerad 13/360. Färglitografi, bildmått: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

måndag 21 april 2025
kl 20:27:10

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö