KONST / Litografier / Färglitografi 7954402
*
nr 795 4402
Färglitografi
Ulf G, Gamala Stan EA, motivets mått: 44x32
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 december 2012
kl 17:34:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 23:44:54
1
100 kr
2/12 18:11:36
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamala stan ea grafik litografi litografier litografiskt blad ulf g
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Färglitografi
nr 795 4402
Färglitografi
Ulf G, Gamala Stan EA, motivets mått: 44x32
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 december 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/12 23:44:54 | 1 | 100 kr |
| 2/12 18:11:36 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamala stan ea grafik litografi litografier litografiskt blad ulf g
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



