![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11007183
*
nr 1100 7183
Felix Labisse
(1905-1982), Frankrike
Färglitografi, Félix Labisse (1905-1982), EA-upplaga, Kvinnor, motivet: 56x44
Félix Labisse, fransk konstnär född 1905, död 1982.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 april 2017
kl 18:24:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 18:19:00
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt ea-upplaga europa frankrike franska färglitografi félix labisse grafik kvinna kvinnor litografi litografier litografiskt blad porträttmåleri
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Felix Labisse
Félix Labisse, fransk konstnär född 1905, död 1982.
nr 1100 7183
Felix Labisse
(1905-1982), Frankrike
Färglitografi, Félix Labisse (1905-1982), EA-upplaga, Kvinnor, motivet: 56x44
Félix Labisse, fransk konstnär född 1905, död 1982.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 18:19:00 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt ea-upplaga europa frankrike franska färglitografi félix labisse grafik kvinna kvinnor litografi litografier litografiskt blad porträttmåleri
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10