KONST / Litografier / Färglitografi 13591661
nr 1359 1661
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 155/250. Motivet: 48x62cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:58:22
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
600 kr
700 kr
6
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström