ART / Lithographs / Litograph in colors 11356486
nr 1135 6486
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), geometrisk komposition, 150/150, sheet: 62x48, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Oscar Reutersvärd (1915-2002), geometrisk komposition, 150/150, bladets mått: 62x48
Condition: löst blad
400
Monday October 9 2017
at 18:31:43
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd