KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916201
nr 1291 6201
Sidney Lévine, Stadsmotiv, signerad. 2013. Olja på duk, 34x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:05:11
300 kr
500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr