KONST / Litografier / Färglitografi 13878440
nr 1387 8440
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 208/325. Motivet: 38x46, yttermått inklusive ram: 58x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:02:41
24/3 19:32:15
29/3 18:21:23
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg