KONST / Litografier / Färglitografi 8995216
nr 899 5216
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), 215/500, signerad, 215/&500, motivet: 59x86
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:53:02
1.000 kr
1.500 kr
Peter Dahl (f. 1934)