KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498411
nr 1249 8411
E Persson, Kronenborgs slott, Öresund, signerad, 29x44
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:15:43
17/4 22:03:37
150 kr
20/4 19:38:02
Signe Persson-Melin (f. 1925)