KONST / Litografier / Färglitografi 11733481
nr 1173 3481
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Kvinnor på brygga. Signerad, numrerad 98/150, bladets mått: 29x23 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:40:37
1/4 10:07:05
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg