KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277213
nr 1727 7213
Nanna Johansson. Signerad, daterad a tergo 2000, Sound-Light. Olja på duk, 60x60, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:45:04
29/9 20:26:45
29/9 20:35:07