GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Prydnadsfat 4652546

nr 465 2546

Prydnadsfat

1 par Rörstrand sign. kungamotiv, dia 40 lagning nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

tisdag 1 maj 2007
kl 17:44:08

28/4 17:37:38 1      Vinnande bud