KONST / Litografier / Färglitografi 11543415
nr 1154 3415
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 27/90, motivet: 38x29
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:55:48
8/1 19:25:17
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren