KONST / Litografier / Färglitografi 8001053
nr 800 1053
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 17/54, signerad, motivets mått: 27x22
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:37:14
2/1 18:49:40
300 kr
5/1 18:01:04