Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Litografi 8122020



*

nr 812 2020


Litografi

Christian Berg, "Tre träd III", 1962, Pt, med dedikation, motivets mått: 42 x 25


Följerätt

Ja

Utrop:

1.500 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 4 mars 2013
kl 20:46:33


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
1/3 14:27:46 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: christian berg dedikation grafik litografi litografier
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr