KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087462
nr 1608 7462
Berk, Signerad, skummande vågor. Olja på duk, 59x79 cm, yttermått inklusive ram: 77x97 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:35:20
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr