ART / Lithographs / Litographs 11585316
nr 1158 5316
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
4 pcs, Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. (en signerad), lösa blad, sheet: 41x28 ca, 3 st ej klippta eller signerade.
LITOGRAPHS, 4 st, (en signerad), lösa blad, bladets mått: 41x28 ca
Condition: 3 st ej klippta eller signerade
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1200
SEK 300
Monday January 29 2018
at 18:00:39
28/1 10:21:43