GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Cremekoppar + skålfat på fot 8034126
nr 803 4126
Cremekoppar + skålfat på fot
3 delar, Kina, Dia12, höjd: 5-8
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 januari 2013
kl 18:59:51
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr