KONST / Litografier / Litografisk affisch 16274284
nr 1627 4284
Andy Warhol
(1928-1987), USA
Litografisk affisch, Louisiana -78. Bildmått: 97x57 cm, yttermått inklusive ram: 111x69 cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:52:09
10/6 14:56:00