KONST / Litografier / Färglitografier 16957180
nr 1695 7180
Björn Björnholt
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade och numrerade. Färglitografi, bildmått: 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 68x52 cm. Signerad
Björn Björnholt, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:24:07